Справка по чл.73 ал.1

05.02.2019, 16:12 537 2

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


SBR

  • Публикации: 372 / 13
Здравейте!Задължително ли е подаването на Справката да бъде само по ел.път?Имам само един запис и не ми се разправя да  я изтеглям в ел.вид и да я подавам с ел.подпис.От НАП Изток ме върнаха ,защото трябвало да се подаде само по ел.път.Никъде не видях такова изискване-има ли го или не!?Не мога ли да им я изпратя по пощата с обратна разписка или и това  е отпаднало?

delphine

  • Публикации: 8322 / 1395
Re: Справка по чл.73 ал.1
Отговор 1 | 05.02.2019, 16:19
чл.73
(5) (Предишна ал. 3 - ДВ, бр. 113 от 2007 г., в сила от 01.01.2008 г., предишна ал. 4 - ДВ, бр. 106 от 2008 г., в сила от 01.01.2009 г., изм. - ДВ, бр. 94 от 2012 г., в сила от 01.01.2013 г., изм. - ДВ, бр. 98 от 2018 г., в сила от 01.01.2019 г.) Справката по ал. 1 се предоставя само по електронен път във формат и по ред, одобрени със заповед на изпълнителния директор на Националната агенция за приходите.

SBR

  • Публикации: 372 / 13
Re: Справка по чл.73 ал.1
Отговор 2 | 05.02.2019, 16:22
Благодаря!Ще я "тегля"! :wink1:

В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост


Facebook група с над 20 000 членове!

Харесайте ни във Facebook