КиК Инфо - форумни подаръци 2018!

19.05.2018, 19:23 3984 15

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

КиК Инфо

• Публикации: 448 / 141
  • www.kik-info.com
  • Администратор на сайта
И тази година отново искаме да благодарим на всички колеги, които търпеливо и компетентно съветваха толкова много хора във форума през изминалата година, даваха идеи за калкулаторите и приложения в сайта, и ни помогнаха да направим портала КиК Инфо едно по-приятно и полезно място за всички счетоводители!

По традиция 10 от най-изявените и полезни членове на форума имат подарък от нас - безплатен едногодишен абонамент и пълен достъп до всички приложения в сайта.

Това, по нашите статистики и изчисления, са обичайните заподозрени + свежи попълнения!  :-)

Честито на колегите:

delphine
ХХХХХ
bobo
marpan_64
n_alex76
Hrili
irenabrili
Pupeshche
P.G.H.R.
Catch-22

Абонаментите са вече активирани или за някои удължени. :-)

Полезно и приятно използване на сайта!
Екипът на КиК Инфо

Evelina64

• Публикации: 508 / 7
Браво на колегите! Напълно заслужено!

bobo

• Публикации: 2665 / 356
Благодаря!  :flowers:

delphine

• Публикации: 8270 / 1382
Благодаря много !
На целия екип на КиК инфо пожелавам да са все така успешни, все така да е ползотворна работата им и да се поддържа тази приятна атмосфера във форума, която позволява наистина да си бъдем полезни един на друг !  :give_rose:

Hrili

• Публикации: 1193 / 224
Благодаря много за вниманието, трогнат съм! Много успехи и късмет на всички, които поддържат този полезен портал! Да ни събират още дълго-дълго тук за обмяна на опит, още един поглед върху нещата, а дори и раздумка с колеги!  :smile1: :give_rose:

Roza_

• Публикации: 30 / 2
На колегите да им са честити подаръците! :)
На екипа на К и К живи и здрави и все така успешни! :)

ХХХХХ

• Публикации: 5813 / 839
 Да благодаря и аз :give_rose:

Дано с мойте писания съм успяла да помогна на някого.

irenabrili

• Публикации: 6098 / 957
Благодаря за подаръка на екипа на КиК! :flowers:
Успешна работа на всички колеги!

P.G.H.R.

Колеги, разплакахте ме, честно!
Може би някой е забелязал, че през последните няколко дни не влизам във форума, да, не бях "на линия", снощи се прибрах и днес първата ми работа беше да "надникна" в уютния ни форум.
Нямаше ме, защото отидох в "дън-гори-тилилейски" да празнувам рождения си ден и... ето ти подарък!
За активност ли беше, за рождения ми ден ли - не знам, ама мнооооого ме зарадва, изключително!
Благодаря ви от сърце.  :bow:

Катя Крънчева

Честит рожден ден на P.G.H.R.! Здраве, късмет и хубави емоции! :)

Прекрасни сте всички колеги! Умни, колегиални и креативни.

Тази година, улисани в приключване, GDPR и какво ли не, малко се забавихме с традиционните форумни награди, но никога не е късно човек да каже едно голямо БЛАГОДАРЯ! :flowers: :wave:

svoboda97

• Публикации: 82 / 6
Re: КиК Инфо - форумни подаръци 2018!
Отговор 10 | 22.05.2018, 08:54
Честито на   колегите! Заслужени подаръци, защото винаги са били отзивчиви да помагат , за което и аз им благодаря ! Специални благодарности и на госпожа  Катя Крънчева ! Успех Ви желая !

велизара

• Публикации: 5 / 0
Отговор 11 | 22.05.2018, 10:21
Честито на всички наградени колеги в частност по-специално на "Делфин"за активното участие, точни и професионални отговори по темите.Благодаря ,и нека има повече колеги като теб !

Таня Попова

• Публикации: 100 / 14
Отговор 12 | 22.05.2018, 12:08
Честито на всички наградени колеги! Наистина са доста полезни със съветите си в форумите! Аз също съм изключително благодарна на Делфин!  :good:
Благодаря и на екипа на К и К за изключително полезния сайт който са направили! :give_rose:

Pupeshche

• Публикации: 2223 / 235
Отговор 13 | 22.05.2018, 14:38
Много благодарности и от мен! :)))

n_alex76

• Публикации: 1514 / 165
Отговор 14 | 23.05.2018, 19:39
Сърдечно благодаря за наградата!  :give_rose:
Аз също се извинявам, че ме няма няколко дни. От другата седмица ще съм на линия.

D.Eneva

• Публикации: 36 / 1
Отговор 15 | 23.05.2018, 22:07
ЧЕСТИТО на наградените колеги!
Наградите са съвсем заслужени!

В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост

Facebook група с над 20 000 членове!

Харесайте ни във Facebook