Телк

13.02.2018, 13:54 365 1

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


di_t

  • Публикации: 324 / 4
Здравейте, лице има ТЕЛК до 1.10.2017г.  В декл. по чл 50 ЗДДФЛ-  ОБЛЕКЧЕНИЯТА за ТЕЛК как се признават, като  не е за цялата година??

delphine

  • Публикации: 7664 / 1270
Re: Телк
Отговор 1 | 13.02.2018, 14:00
Виж чл.18 ал.1 ЗДДФЛ - ползваш данъчното облекчение за ЦЯЛАТА 2017 година .

В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост


Facebook група

Харесайте ни във Facebook