Декларация чл.55

19.05.2017, 12:12 228 2

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Krasimira Georgieva

  • Публикации: 547 / 8
Ако лице, упражняващо свободна професия не е получило доходи за тримесечие, не подава декларация по чл.55, нали ?

marpan_64

  • Публикации: 4586 / 327
Re: Декларация чл.55
Отговор 1 | 19.05.2017, 12:15
Така е.

Калина Янкова

  • Публикации: 554 / 74
Re: Декларация чл.55
Отговор 2 | 19.05.2017, 19:27
Ако е получило доходи през тримесечие, каква декларация по чл.55 му подаваш?

В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост


Facebook група

Харесайте ни във Facebook