Вицове

16.04.2014, 11:59 17980 85

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

svetlakercheva

• Публикации: 1181 / 85
Трима инженери и трима счетоводители пътували с влак.
- Билетът ми е невероятно скъп - казал единият счетоводител.
- Петдесет долара за такова сравнително кратко пътуване.
- Трябва да правите като нас - посъветвал го главният инженер.
- Ние тримата винаги пътуваме заедно, обаче си купуваме само един
билет. Така всеки плаща една трета от цената.
Счетоводителят се озадачил.
- Но как пътувате само с един билет? Нали кондукторът ще ви хване?
- Лесна работа - отвърнал инженерът. - Само гледайте.
Кондукторът наближил техния вагон и тримата инженери се затворили в тоалетната. Когато кондукторът почукал на вратата и извикал „Билета, моля", отвътре се подала ръка, която държала билет. Кондукторът го продупчил и отминал.
Счетоводителят се впечатлил и тъй като знаел едно-друго за парите, с двамата си колеги решили да опитат същия номер. Когато се случило пак да пътуват заедно, те си купили само един билет. Във влака обаче отново пътували тримата инженери и за изненада на счетоводителите, изобщо нямали билет.
- Няма да ви се размине - казали счетоводителите.
- Само гледайте - отвърнали инженерите.
Когато наближил кондукторът, двете групи се натикали в различни тоалетни. После един от инженерите почукал на вратата на счетоводителите и казал:
- Билета, моля.

dalila

• Публикации: 5550 / 366
Re: Re: Вицове
Отговор 1 | 30.04.2014, 15:07
Седят в парка двама пенсионери. Покрай тях минава готина мацка
с къса пола. Единият казва:
- Ех, да бях сега на 18 години!
- Ти в ред ли си бе? Заради 5 минути кеф после 40 години да работиш!

:wink1: :wink1: :wink1:

Блондинка се обажда на компютърен специалист. Има проблем с компютъра си.
- Ало! Имам проблем с компютъра. Пише ми на монитора, че не ми разпознава принтера.
-И Вие какво направихте? Ами обърнах монитора към принтера за да го види и разпознае. И пак не го разпознава. Какво да правя?
- Посочи му го с пръст.

:smile1: :smile1: :smile1:

Мъж се прибира радостен у дома и казва на жена си:
- Няма да повярваш, но измислих още една поза за секс!
- Каква?
- Гръб с гръб!
- Но така нищо няма да може да направим!
- Ще можем! Викнал съм и съседката.

:blush: :blush: :blush:

vesi7

• Публикации: 302 / 46
Отговор 2 | 05.05.2014, 17:52
Зет завел болната си тъща на лекар. След като тъщата излязла от кабинета, зетят влязъл да се поинтересува за здравето й.
- Докторе, има ли надежда?
- Няма синко, няма? - въздъхнал лекарят - това е само настинка!

Ирка -  :wink1:

svetlakercheva

Отговор 3 | 13.05.2014, 15:28
Неотдавна бил открит магазин, в който жените можели да си изберат и да си купят мъж. Новината веднага се разчула и бързо стигнала до ушите на много жени, които идвали от целия свят, за да разгледат магазина и да си намерят половинка. Това не било обикновен магазин и следователно имал и необикновена политика на пазаруване. На входа висяла табела с правилата на работа на магазина със следното съдържание:
1.Вие можете да посетите този магазин САМО ВЕДНЪЖ.
2.В магазина има 6 етажа, като качеството на мъжете се повишава с увеличаването на броя на етажите.
3.Можете да си избирате мъж, от който и да е етаж и да се качвате на по-горен етаж.
4.Не се разрешава връщането на по-долен етаж.
Една жена решила да посети същият този „Магазин за мъже”, за да си намери половинка.
След като прочела на входа на първия етаж табелата:„Мъже, които имат работа”– тя веднага се качила на втория етаж. Табелата на втория етаж гласяла:„Мъже, които имат работа и обичат децата”. Жената отишла на третия. Там имало надпис:„Мъже с работа, обичащи деца и необикновено красиви”. „Божичко!”– зарадвала се жената, но все пак се качила на четвъртия етаж. Там видяла табела:„Мъже с работа, които обичат деца, ослепително красиви и помагащи вкъщи”.
- Невероятно!– възкликнала жената –Много ми е трудно да устоя!
Но, произнасяйки това, тя все пак се качила на петия етаж. Надписът там бил:„Мъже, имащи работа, обичащи децата, с ослепителна красота, помагащи вкъщи и много романтични”.
На жената много и се приискало да остане на този етаж и да си избере половинка, но все пак, се преборила с чувствата си си и се качила на последния етаж. И на този етаж прочела надпис със следното съдържание:„Вие сте посетителка № 31 456 012, тук няма мъже, този етаж съществува само за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една жена. Благодарим ви, че посетихте нашия магазин! А точно срещу този магазин бил открит ”Магазин за жени”. На първия етаж се предлагали жени, които обичат да правят секс. На втория – богати жени, обичащи да правят секс. На по-горните етажи все още никой не знае какво има, тъй като от третия до шестия етаж ДОСЕГА НИКОЙ НИКОГА НЕ СЕ Е КАЧВАЛ.

svetlakercheva

Отговор 4 | 15.05.2014, 10:20
На прием при лекаря:
- Съпругът ви се нуждае от абсолютен покой. Ще изпиша успокоителни.
- И кога да му ги давам?
- Никога! Пийте ги вие.

dalila

• Публикации: 5550 / 366
Отговор 5 | 15.05.2014, 10:37
Изключиха нета за около час. Разбрах, че навън е пролет, изучих стаите в къщи, запознах се с родителите ми и разбрах, че имам брат!

:wink1:

svetlakercheva

Отговор 6 | 15.05.2014, 11:16
Това ми хареса!  :good:

svetlakercheva

otkata

Отговор 8 | 22.05.2014, 11:58
Служителка, работеща тридесет години на гише в пощата, залепила с език тапетите в апартамента си!

пасат

• Публикации: 734 / 152
Отговор 9 | 22.05.2014, 15:58
Разговор между уеб програмисти:

- www. zaplata_ima.li

- www. kakto_vinagi.net

- www. a_kak_shte_se_priberesh. be

- www. pesh.com

Манго към Айшето:
- К'во странно нещо е живота, Айше! Първо бяхме брат и сестра, после станахме мъж и жена, сега си ми тъща...

"Кръвта вода не става."
Граф Дракула

svetlakercheva

Отговор 10 | 29.05.2014, 13:13
Срещат се два комара и единият казва на другия:
- Хайде довечера да ходим да ч′каме светулки!
- Добре - съгласил се другият.
Ходили, къде ходили... На сутринта се срещат - на единия комар му превързана онази работа.
- Какво стана? - пита другият.
- А, какво да стане..., от светулка на светулка, та на горския на фаса...
 :lol: :lol: :lol:

svetlakercheva

Отговор 11 | 29.05.2014, 13:18
- Открих чудесно лекарство против комарите.
- Какво?
- Вечер светвам лампата в стаята и отварям прозорците и вратата. Когато влязат всички комари, затварям прозорците и вратата.
- И?
- Лягам да спя на балкона.

svetlakercheva

Отговор 12 | 29.05.2014, 14:07
 :good:

Tina

• Публикации: 3 / 0
Отговор 13 | 10.06.2014, 17:24
Сръбска реклама на презервативи
"Добро юутро, млади жени! Како сте спали, како сте се клецали!
Ако сакате да нема деца ползвайте куробранка, сръбска марка Партизанка!
И меца да ви клеца, нема деца!"

svetlakercheva

Отговор 14 | 13.06.2014, 09:36
Ей, технологична нация!

svetlakercheva

Отговор 15 | 22.08.2014, 11:27
Христофор Колумб е открил Америка, защото ........ е бил ерген. Понеже ако беше женен, нещата щяха да изглеждат така:
- Защо трябва да отидеш точно ти?
- Не могат ли да пратят някой друг?
- Не мислиш ли, че те използват?
- Ти луд ли си или си обикновен глупак?
- Защо да не мога да дойда с теб?
- Не можеш да ме убедиш, че тръгвате само мъже!
- Каква кръгла земя бе, идиот? Какво ли не би измислил, само и само да излезеш нанякъде!
- Ако тръгнеш, аз се връщам при майка!
- Какво от това, че земята ще си остане плоска?
- Значи отдавна си уредил нещата с индианските ку*ви!
- Не те пускам и това е!
- Слушай, животно мръсно! Не обувай обувките! Сваляй веднага шапката! Не разбра ли да не тръгваш никъде?!

svetlakercheva

Отговор 16 | 03.09.2014, 08:28
Изпратили млада репортерка да отрази риболовно състезание. Направила тя няколко общи снимки и отишла да интервюира победителите, започвайки от бронзовия медалист.
- Имахте слука днес?
- Не е само слука. Аз съм УНГ хирург. Веднъж имах страшно много работа и не ми остана време да купя стръв. Събрах остатъци от операционната... и имах най-хубавият риболов! От тогава ловя само на сливици.
Репортерката, леко стресирана, към сребърния медалист:
- Ами Вие?
- И аз като колегата съм хирург, специалист по коремната кухина. И на мен ми направи впечатление, че една щука или сом да има във водоема, ще излезе на апендикс!
Момичето, вече съвсем втрещено, към победителя в състезанието:
- И Вие ли сте хирург!?
- Не госпожице, аз съм местният ходжа...

zaiveca

• Публикации: 1 / 0
Отговор 17 | 03.10.2014, 15:31
Още един руски политически виц за кандидат-партиец (явно premier7008 ги харесва):
Кандидатства един за член на партията.
Питат го:
- Какво ще кажете за стопанската политика на Партията?
- Изцяло я поддържам и одобрявам - отговаря той.
- А за външната ни политика?
- Изцяло я поддържам и одобрявам.
- Другарю, какво е това, не можете ли да кажете нещо повече, нямате ли собствено мнение?
- Имам..........., но не го поддържам и не го одобрявам.

palashoni

Отговор 18 | 08.10.2014, 12:47
Eдин ден Господ Барак Обама, Владимир Путин и Бойко Борисов на кафе за да им съобщил, че човечеството ще бъде заличено през 2012-та. Казал им тази новина и изпратил лидерите да я съобщят на народа си.
Барак Обама направил видео обръщение към американците и казал. Американци имам две лоши новини за вас. Първата е че има Господ а втората е че света ще бъде унищожен през 2012-та. Нека да посрещнем апокалипсиса, като истинска нация с достойнстово.

Владимир Путин също направил изявление: Другари имам една добра и една лоша новина. Добрата новина е, че има Господ лошата е,че света ще бъде унищожен през 2012-та. Нека да посрещнем апокалипсиса, като истинска нация с достойнстово.

Накрая Б.Б. също направил изявление: Драги сънародници, имам две добри новини. Първата е че Господ пи кафе с мен, а втората е, че ще управлявам България до края на света.

kalconin

Отговор 19 | 21.10.2014, 10:34
Мамино синче. Има си приятелка. Женят се. След сватбата - първа брачна нощ,  бурен секс, събудили целия квартал. Като приключили, жена му станала от леглото и казала:
-Отивам до хладилника за биричка, искаш ли и ти?
Свекървата се провикнала от съседната стая:
-Да бе, да ... Сега, както е потен, само една студена биричка му трябва!

В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост

Facebook група с над 24 000 членове!

Харесайте ни във Facebook