Бланка на трудов договор от разстояние (прилагам, а не търся)

24.02.2016, 16:35 13114 3

24.02.2016, 16:35
Публикации: 1187 / 228
Колежки и колеги, тъй като имам такива клиенти, от доста време ползвам подобни бланки и пускам тази, ако ще бъде полезна на някого, защото в нета, за разлика от стандартни договори такива практически липсват.  Не смятам, че е уникална и извънземна - просто я прилагам, като естествено съм отворен за всякакви забележки, коментари и критики.
Поизтрих това-онова, някои работи стоят, но се вижда общата идея...
#1 | 25.02.2016, 18:15
Публикации: 11974 / 2191
Hrili ,

Благодаря, че сподели с нас тази бланка. Това е един доста срещан начин на работа вече, но ми звучи смущаващо задължението на работника да дава достъп до дома си на разни органи и институции. Питала съм се как ли е в други страни - дали и там осигуряват такъв достъп...Все пак домът е нашата крепост. :smile1: И друго в тази връзка - ами ако работя не от дома си , а просто по интернет - може да е от зона със свободен интернет достъп, от кафе, ако щеш...варианти всякакви и напълно реални. Май КТ под работа от разстояние все пак си визира някакво стационарно място. :smile1:
#2 | 26.02.2016, 09:11
Публикации: 1187 / 228
Аз съм съгласен напълно с изтъкнатите аргументи - просто предложих такъв във връзка с конкретната ситуация при мен и воден от желанието да отчета в максимална степен нормативната обстановка. Не го "орязах" достатъчно и останаха тези моменти.  :smile1:
#3 | 02.02.2017, 12:15
Публикации: 31 / 1
Здравейте,
за какви длъжности използвате този тип трудов договор? Искам да назнача едно лице, което да работи от разстояние и да отговаря за електронната кореспонденция на фирмата? Някой може ли да предложи подходяща длъжност?

Предварително благодаря!
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група