Български празници за Октомври 2019

Октомври
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
23 работни дни
184 часа
окт01
Български празници: Ден на музикантите, застрахователите и архитектите
окт04
Български празници: Ден на информационните технологии
окт10
Български празници: Ден на архиварите
окт18
Български празници: Ден на парашутистите, живописците и художниците
окт26
Български празници: Ден на строителите, ковачите, техниците, инженерите и металурзите