Календар за Декември 2018

Декември
ПВСЧПСН
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
18 работни дни
144 часа
дек10
Международни празници: Световен ден за човешки права
Църковни празници: Св. мъченици Мина, Ермоген и Евграф