Внос на материали

17.09.2008, 23:15 5629 3

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


MarrieJ

Здравейте.Фирмата ни осъществява внос от Турция на платове,които са собственост на френска фирма,на която шием на ишлеме.Въпросът ми е имам ли според вас право на на ДК за платения на митницата данък?Благодаря на всички отзовали се

прост (гост)

Re: Внос на материали
Отговор 1 | 18.09.2008, 00:01
Тоест.....вие фигурирате като вносител в МД? Струва ми се нямате никакъв проблем - чл. 69 ал. 1 т. 2 и чл. 71 т. 3 ЗДДС

Nadia

Re: Внос на материали
Отговор 2 | 20.09.2008, 11:39
Имате право на ДК.

MarrieJ

Re: Внос на материали
Отговор 3 | 23.09.2008, 16:56
Благодаря ти,Надя!

В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост


Facebook група с над 20 000 членове!

Харесайте ни във Facebook