Работна заплата

13.06.2010, 00:18 3948 1

13.06.2010, 00:18
Публикации: 1 / 0
Здравейте! Бих искала компетентен съвет... Работя в един супермаркет/ уж сериозна фирма/ и всеки месец като получавам заплата съм с огромни съмнения... Фишът който получавам представлява едно малко лисче с написани със съкращения едва разбиращи се + за получаване, черта, -, съответно данъци и накрая сумата.НО по- притеснителното е, че преди година разбрах със задна дата, че дължа на частен съдия изпълнител разходи по дело за неизплатен заем, както и да е, НОИ е придоставил данни за местоработата ми, незнам как и от една година ми се удържат по 100 лева от заплата... ОК, но документ, че е тази сумата за удръжка и документ за ежемесечното й внасяне неполучавам. Счетоводителката на фирмата след многократни молби не проява съдействие. 
#1 | 14.06.2010, 17:02
Публикации: 3 / 0
Ако ЧСИ иска работодателят да е връчитвл на запора е трябвало да ви извикат и да Ви дата съответният документ. Във фиша трябва да е записано колко ви удържат всеки месец за погасяване на дълга. Ако Вие желаете счетоводителката трябва да Ви прави всеки месец копие на платежното нареждане.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група