Регистрация по чл.97а

15.09.2019, 16:48 310 2

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


LSK

  • Публикации: 172 / 1
Здравейте,

фирма, регистрирана по чл.97а издава за м.08,2019г само една фактура към български клиенти. Като основание за неначисляване на ДДС посочва чл.113 от ЗДДС. Дали тази фактура следва да се отрази в дневника за продажни и ако следва то в кои колони?


LSK

  • Публикации: 172 / 1
Re: регистрация по чл.97а
Отговор 2 | 16.09.2019, 10:13
Много благодаря.

В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост


Facebook група с над 24 000 членове!

Харесайте ни във Facebook