Регистриране на физическо лице по ДДС

18.04.2019, 14:10 373 1

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Дацка Попова

  • Публикации: 5 / 0
Здравейте, интересува ме физическо лице, регистрирано по ЗДДС, получава доходи от наем. Какви разходи се признават за целите на ДДС - само такива, които са свързани с имотите или всички разходи, свързани с издръжката на лицето? Би било добре второто, но едва ли.

Magrat

  • Публикации: 98 / 11
Има право на ДК за разходи, които отговарят на условията на чл.69 от ЗДДС. Разходите по издръжката не попадат там.

В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост


Facebook група с над 24 000 членове!

Харесайте ни във Facebook