Не подадено ДДС през Септември 2016

09.04.2019, 16:48 1525 1

09.04.2019, 16:48
Публикации: 9 / 1
Здравейте, днес установих , т.к. имам насрещна проверка по една фактура от 09.2016 г., че поради някаква причина няма информация в НАП за подаден пакет ДДС ( справките покупки/ продажби + декларацията за 09.2016) и съответно нямам потвърждение от НАП, че съм го подала. С две думи дяволска работа - ДДСто за 09.2016 не ми е подадено - и сега не знам какво да правя, а междувременно нямам акт и ли писмо/покана до сега, за да го подам. Благодаря на всички за съветите предварително.
#1 | 10.04.2019, 09:41
Публикации: 11932 / 2174
Не знам какъв съвет се дава за такова нещо - вероятно да си подадете неподадената декларация. Само се учудвам не сте ли гледали задълженията на фирмата - дали има или не, дали няма надвнесени суми , защото неподаването на СД ЗДДС би дало отражение върху тези неща в една или друга посока . Единствено , ако е нулева декларацията , не би повлияла на справките за задълженията на фирмата. Това са две години незабелязвано и непроверявано състояние . Разгледайте с ПИК или електронен подпис сметката на лицето - може да има нещо, което наистина пропускате.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група