Фирма без дейност, дивидент и ГДД ?

13.03.2019, 16:09 344 2

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


kriskoo

  • Публикации: 25 / 1
Здравейте,
Фирма без дейност има изплатен дивидент на собственик, подава ли ГДД по чл.92 от ЗКПО ? Благодаря

mila_66

  • Публикации: 47 / 1
Не. В НАП какво ще декларирате с тази по чл.92 като нямате нито печалба, нито загуба?
Надявам се да сте си подали Декл. по чл. 55 и Спр.73, която е до 15.03 - за деклариране на дивидента!

kriskoo

  • Публикации: 25 / 1
Да подадени са , Благодаря

В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост


Facebook група с над 20 000 членове!

Харесайте ни във Facebook