Частичен и пълен достъп на ел. услуги на НАП

15.11.2018, 10:40 2059 1

15.11.2018, 10:40
Публикации: 679 / 25
Частичния достъп до ел. услугите на НАП какво включва.Сега поднових ел. подписа и гледам тази изненада, че трябва отново да подаваме всички щуротии наново за пълен и частичен достъп.Интересува ме като упълномощено лице да подавам ДДС и декларации по ЗКПО и ЗДДФЛ на други юридически лица, без да ме интересува достъп до осигурителна и дачъчна информация и вече досега подадени декларации .Изборът в заявлението е само пълен или частичен.Частичния достъп включва ли подаване на ДДС и другите декларации по ЗКПО?И за частичен достъп трябва ли нотариално заверено пълномощно и да се ходи до съответния НАП?
#1 | 15.11.2018, 15:02
Публикации: 679 / 25
Днес подадох заявление за КЕП на ЗЛ с пълен достъп.След неколкоминутни обяснения от кол центъра на ТАП ми обясняват , че трябва със заявлението да посетя офис на НАП за активиране на пълния достъп.Отивам със заявлението в НАП и те се учудиха защо отивам с това заявление при тях, след като всичко ми е активно.Оказа се, че изобщо не трябвало да се ходи там.До тук лесно.Но сега какво става с частичния достъп.Ще видим.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група