Регистрация на икономически оператори в системата на Агенция Митници

10.09.2018, 10:07 70604 121

#120 | 10.09.2018, 10:07
Публикации: 1 / 0
Системата е мега зле. Някои са си поделили едни пари явно.
Регистрационната форма е първата труднопреодолима преграда.
При регистрация трябвало имената да са на кирилица (макар и никъд да не е указано), username-а да е без специални знаци (слято букви и цифри), което също не е оказано. Едва тогава формата ще приеме паролата ви. До преди това тя ще твърди,че паролата е слаба (като проблемът ще е например,че имате точка в потребителското име).

След това следва "Вход". Натискаш на вход и то ти дава прикачената грешка.
Добре,че има хората от поддръжката. Та те ми обясниха тези неща, които иначе бе невъзможно сам да разбера. Също така проблема с "Вход"-а се решава, казват, така:

"Не не трябва да отивате на ВХОД а на регистрация (което се намира до линка
за входа) после отивате най долу и минавате другите две стъпки."

Бог да ни опази от такива инстуции и хора, които правят подобни системи и не ги развиват. Помолих човекът от съппорта да им предаде на програмистите и на АМ да оправят формата, да сложат указания, но каза,че едва ли някой ще го чуе (видимо не вярваше,че може нещо да се промени). Аз все пак го насърчих...
#121 | 12.02.2019, 21:07
Публикации: 1 / 0
Здравейте!
Опитвам се да създам  заявка за митническо представителство. Въвеждам фирмата на която искам да ползвам услугите, но на последното меню ми иска някакви профили и да избера един. Какви са тези профили и какво трябва да се въведе?
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група