Плюс-Минус или Омекс 2000

30.06.2017, 15:08 8026 7

30.06.2017, 15:08
Публикации: 94 / 7
Здравейте !
Ползваме "Плюс-Минус", но програмата ни дава известни проблеми.
Най - вече с Д1, заплатите, а наскоро ни върнаха и едно УП с предписание, че не е вярно.
Обаждах се многократно на поддръжката, но не могат да решат проблемите.
Затова моята шефка иска да преминем към Омекс 2000.
Искам да Ви помоля да споделите мнения и впечатления ако е удобно.
Предполагам всяка програма има "кусури", но поне да не ни връщат документите с предписания. Предполагам че ме разбирате.

Хубав ден на всички !
#1 | 30.06.2017, 18:05
Публикации: 285 / 9
Здравейте !
Ползваме "Плюс-Минус", но програмата ни дава известни проблеми.
Най - вече с Д1, заплатите, а наскоро ни върнаха и едно УП с предписание, че не е вярно.
Обаждах се многократно на поддръжката, но не могат да решат проблемите.
Затова моята шефка иска да преминем към Омекс 2000.
Искам да Ви помоля да споделите мнения и впечатления ако е удобно.
Предполагам всяка програма има "кусури", но поне да не ни връщат документите с предписания. Предполагам че ме разбирате.

Хубав ден на всички !
Здравейте! Много добре Ви разбирам относно "плюс минус". При мен също не работи перфектно - прави грешки и в модул счетоводство и в ТРЗ. Нямам обаче опит с друг софтуер :(
#2 | 03.07.2017, 12:18
Публикации: 94 / 7
Благодаря Мани за отговора !  :good:
Когато пусках темата се надявах, че тук във форума има много колеги които ползват Омекс 2000 и могат да споделят мнение за нея.
Ще бъда благодарна за всяко едно мнение !
#3 | 03.07.2017, 13:32
Публикации: 2 / 4
По мое мнение Омекс 2000 е една от най-добрите програми за ТРЗ в момента.
#4 | 03.07.2017, 14:45
Публикации: 8 / 0
2 години работих с Омекс и е добра наистина, но пък и цените за закупуване и абонамент са умопомрачителни :blink:
Сега работя с Поликонт и като цени е доста по-добре, като възможности по нищо не отстъпва, дори  в много  отношения е по - добра- например справки
Така, че колега поогледай се преди да вземете решение с шефката и успех
#5 | 25.07.2017, 17:10
Публикации: 326 / 22
за ТРЗ аз работя от 8 години с програма ЗАПИ на "Комбайт" - пловдивска е, но имат фирми в цялата страна, ние имаме фирми във Варна и София.
Много съм доволна, специалистите им на деня на промяна обявена в законодателството, пускат поле за актуализация с обяснение какво е, кога е приета и обяснения с текст или фото за работа с новата промяна.
#6 | 25.07.2017, 17:48
Публикации: 7 / 0
Омекс е тромав, бавен, хич го няма при сумирано изчисляване, миналата година от техните простотии връщахме цялата 2015-та отначало.
Аладин ми е любим - бърз, пъргав, без да се налага да преливаш от една в друга база (Кадри и Заплати).
#7 | 26.07.2017, 09:45
Публикации: 3 / 0
Здравейте,
от 10 г. работя на Омекс 2000 на Омега софт. Да наистина програмата е скъпа, но е най гъвката и лесна за работа програма. Има възможност за много видове справки, всичко за даден служител е на един екран. Има възможност за всякаква структура на фирмата да се създаде. Може да се вадят справки по звена, служители и за цялата фирма. Разделена е на три модула - кадри, заплати и хонорари. През кадри се пускат договори от предварително създадени макети, заповеди и всякакви документи, там се пускат и уведомленията. През заплати се прави абсолютно всичко друго - назначаване, прекратяване, допи. споразумение, има възможност през заплати да се виждат всички стари суми на служителя, всичко се вижда на екран. Относно сумираното изчисляване по график, трябва да са въведени коректно смените и да се впишат в личен календар на служителя, което може да не е служител по служител , а с наливане от excel файлове. Има още много други предимства пред другите програми. В момента ми се налага да работя с Аладин и бих казала, че тази програма има доста недостатъци и не е толкова гъвкава.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група