Социален разход - карта за спорт за някой служители?

23.02.2018, 13:59 9622 21

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Gergana Stoilowa

  • Публикации: 254 / 15
Ще дадете карта за 50 лв. и ще ми удържите 11 лв. от заплатата?

Веднага ще заявя писмено, че не искам картата.

То по тази логика много карти може да искате да ми дадете и да ме оставите без пари.

Павлин Пенев

  • Публикации: 1 / 0
А какво ще кажете да е непризнат за данъчни цели разход на фирмата, по чл.26, т.1 от ЗКПО. Естествено, без право на данъчен кредит по ЗДДС.

В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост


Facebook група с над 20 000 членове!

Харесайте ни във Facebook