Ще ги убивам от НАП Витоша

14.12.2011, 15:27 4913 2

14.12.2011, 15:27
МамаБожка
Новорегистрирана фирма, която искам да я приобщя към моя УЕП или КЕП или както там се казва, една седмица не мога да си направя заявлението и уведомлението, защото ми излиза надпис: няма такъв булстат в системата на НАП. Управителя на фирмата си е подал коректно декл. ОКд5 на 02.12.2011 год. Обаждам се днес, за да видя защо така стоят нещата и ми се обяснява следното: управителя трябва да ни донесе актуално състояние от АВ, за да можем ние да го впишем в системата, на което аз отговарям: Молиммммм? А бой? А член от ТЗ?.. след кратка пауза, следва нов отговор: да де, ама управителя трябва пак да дойде при нас, за да го впишем…демек да има едни хора по пътищата, да има едно висене пред гишетата, щото ама много, изключително много е трудно да се отвори ТР, да се впише булстата и съответните цифрички и букви и да се придобие нужната информация. За какво е този ТР, щом ще се размотаваме с някакви хартишляци напред назад? >:(
#1 | 14.12.2011, 16:27
Публикации: 825 / 178
Жалба в деловодството?  :P
#2 | 14.12.2011, 18:33
МамаБожка
Жалба в деловодството?  :P
и жалба и бой... аз не съм срещала по други офиси на НАП такова чудо невиждано >:(
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група