Калкулатор: Заплата и осигуровки

13.11.2009, 16:04 57235 17

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

КиК Инфо

• Публикации: 458 / 149
  • www.kik-info.com
  • Администратор на сайта

Изчислява всички данъци и осигуровка свързани с работната заплата.

http://www.kik-info.com/calculators/payroll.php

Важно: Тук коментираме само този калкулатор. За въпроси, касаещи конкретни казуси по социално и данъчно облагане, молим ползвайте съответните раздели на форума. Мнения, които не са свързани с темата ще бъдат изтривани или премествани.

Е206

• Публикации: 15 / 0
Поздравления!

Кой калкулатор да ползвам за работна заплата на учители?

Катя Крънчева

Не сме създали калкулатор за работна заплата на учители.

антоанета стоилова

• Публикации: 2 / 0
Браво за калкулатора,

Latinova

• Публикации: 165 / 6
Благодаря много ми помогнахте.

Financepartner

• Публикации: 9 / 1
Здравейте,

Калкулаторите ви са чудесни. Единственото, което бих добавил е възможност за изчисление на заплати на половин работен ден /4 часа/, както и по договори за ученичество. По повод на първите се получава така, че понякога действителната заплата пада под минималния осигурителен доход, когато е с намалено работно време. В този случай това тук няма как да се отиграе.

999777

• Публикации: 427 / 4
Защо като се опитвам да разпечатам заплатата и всички осигуровки за м Януари 2013г ми излиза само до процентите, без сумите? За 2012 няма проблем :no: :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Елена-

• Публикации: 3354 / 252
На мен не ми се е случвало това дори и за 2013г.
Защо не пробваш да го прехвърлиш в ексел и да си го принтираш от там?

ivon_2005

• Публикации: 40 / 2
Моята идея е ако може да се заложат и болнични дни.

Иванка Костадинова Г

• Публикации: 1 / 0
Здравейте,
и аз съм ЗА да бъде добавено поле за болнични дни.

s4ety

• Публикации: 6 / 0

Изчислява всички данъци и осигуровка свързани с работната заплата.

http://www.kik-info.com/calculators/payroll.php

Важно: Тук коментираме само този калкулатор. За въпроси, касаещи конкретни казуси по социално и данъчно облагане, молим ползвайте съответните раздели на форума. Мнения, които не са свързани с темата ще бъдат изтривани или премествани.

Здравейте, ако е възможно да се ползва и вариант за пенсионер на трудов договор Както и опцията той да работи с право на ползване необлагаеми 7920 лева.

Елена-

• Публикации: 3354 / 252
То няма разлика дали лицето е пенсионер или не, когато е на трудов договор. Осигуровките са си същите. Може само да се добави бутон ако лицето е трудоустроено.

_777_

Здравейте,
Прегледах мненията по темата и открих, че и през 2013г. е имало предложение за добавяне на поле болнични в калкулатора за изчисляване на заплата. Много ли е сложно да го направите? Голямо неудобство е, когато трябва това да бъде изчислявано на ръка.
Благодаря!

Катя Крънчева

Има много предложения за допълнение към този калкулатор. Вероятно един ден ще го допълним и с болничните, отпуските, трудоустрояване, обезщетения и тн., ако не създадем цял ТРЗ софтуер както е тръгнало.

Идеята на калкулатора е да дава обща представа, а частните случаи са за ТРЗ софтуера.

valikosi

• Публикации: 5 / 0

Може ли в калкулатора за заплати да има възможност и за изчисляване на болнични?

Катя Крънчева

Както съм написала малко по-горе в бъдеще вероятно ще включим и болнични в калкулатора.

stefy

Здравейте, има ли опция в този калулатор  да се зададе процент инвалидност на служителя при трудов договор, за което той получава данъчно облекчение?

Читалище Дебръщшица

Страхотна помощ, благодаря!!! :good:

В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост

Facebook група с над 24 000 членове!

Харесайте ни във Facebook