Изчисляване обезщетение на трудова борса

25.07.2019, 18:54 84334 83

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ХХХХХ

• Публикации: 6131 / 889
Ако напуснете сега - 4 месеца по 9 лв на работен ден /около 200 лв месечно/.
Ако работодателят Ви уволни/съкрати - 60% от средния осиг.доход от последните 24 месеца. Вижте отговори 75 и 77

rum2ruse

• Публикации: 8 / 0
60% от СРЕДНОДНЕВНОТО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ   --- ТОВА НЕТО СУМАТА ЗА МЕСЕЦА ЛИ Е? И КАК СЕ СМЯТА СРЕДНОДНЕВНО,НА КОЛКО СЕ ДЕЛИ -НА 21,НА 22 ИЛИ НА 30 ДНИ.

60% от СРЕДНОДНЕВНИЯ ОСИГ.ДОХОД    --------ТОВА ОСИГУРИТЕЛНИЯ ДОХОД ЗА МЕСЕЦА ЛИ Е И НА КОЛКО СЕ ДЕЛИ    НА 21.НА22,ИЛИ НА 30 ДНИ?
ЗА ВСЕКИ МЕСЕЦ ПООТДЕЛНО ЛИ СЕ СМЯТА И ПОСЛЕ СЕ УСРЕДНЯВА ЗА ПОСЛЕДНИТЕ 24 МЕСЕЦА ЛИ?

И ПОСЛЕ КОЕ СЕ ИЗБИРА---ПО-МАЛКОТО ОТ ДВЕТЕ ЛИ?
И ПОСЛЕ ТАЗИ СУМА СЕ УМНОЖАВА ПО БРОЯ РАБОТБНИ ДНИ В МЕСЕЦА ----21.22 КОЛКОТО СА ЗА СЪОТВЕТНИЯ МЕСЕЦ,НАЛИ ТАКА?

ХХХХХ

• Публикации: 6131 / 889
Осигурителен доход - доход, върху който са внасяни осигуровките за безработица. Обикновено по-голямото от брутната заплата и минималния осигурителен праг за длъжността.
Събира се осиг. доход от последните 24 месеца и се дели на сумата от всички работни дни в тези 24 месеца. Получава се средно дневния осиг. доход. 60%от него е дневното обезщетение за безработица. В месеците на "платената борса" получавате различни суми според броя работни дни в съответния месец

krasikomma1

• Публикации: 1 / 0
Здравейте,

Какво биха взели предвид НОИ - за сформирането на обезщетението ми ако съм:

- Имал 36 месеца без прекъсване във Великобритания,
но съм бил уволнен дисциплинарно.
- След което съм бил назначен във фирма (в България) за месец и половина, след което бях съкратен от работодателя.
- Общият ми трудов стаж е 8 години и 2 месеца

Благодаря предварително, ако се намери някой,
 който би могъл да ми влезе в положението  :hmmm:

В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост

Facebook група с над 20 000 членове!

Харесайте ни във Facebook