Страници: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22
тоест, попълвам примерно ДОО, ДЗПО И ЗДРАВНОТО без данъка?  2, А Д1 отделно само с неговите данни ли подавам, тоест една Д1 с фирмените ни/на служителите на ТД и една отделна Д1 ЗА него?

Благодаря, но тази част В Декларация образец № 6 "Данни за дължими вноски и данък по чл. 42 ЗДДФЛ" не се попълва ЗДДФЛ от граждански договор, а само ДДФЛ по чл.42 ЗДДФЛ, които са трудови договори.
не я разбирам нещо.

продължавам в темата с друго питане. Лицето е работело по ГД за периода 02,04-28,05,2012г внесох осигуровките и данъка, но Д1 и Д6 до кога следва да подам: до 31,05,2012г?

Бихте ли ми отговорили? Благодаря ::)

Благодаря на всички ви за бързото и точно инфо. Имам още едно питане, нали този дължим авансов ДОД го внасяме ние като изпълнител, и сумите за фондовете пенсии, здравно о сигуряване са си по същите банкови сметки и параграфи?

цялата сума е 8000лв, а днес ще трябва да платя5000

Здравейте, супер спешно ми трябва бланка за изготвяне на граждански договор, освен това имам и следния въпрос:Разгледах калкулаторите, но в месец е посочен само един/примерно мога да избера май или юни, а ще ми трябва да се изчисли за 3месеца примерно. Моля, супер спешно е

благодаря ти Кети, много подробно си ми описала защо не ::)


А аз да попитам, когато е сформиран консорциум/ по ЗЗД, няма абсолютно никакви разходи, имущество или каквото и да било, трябва ли да се публикува нещо в АВ

аз ползвам сметка 609, защото не се признават за данъчни цели и си увеличавам финансовия резултат накрая на годината ::)

Честит Рожден ден и от мен. Бъди здрава, щастлива, обичана и желана:)

Благодаря

Здравейте искам да използвам темата, за да попитам следното: При дублиране подаването на Д1 какво се прави, трябва да пусна една заличаваща със същите данни/дублираните/ или пускам заличаваща и после пак Д1? :icon_question:

не беше ли ОЛП на БНБ за деня плюс 10 пункта или нещо подобно ми се върти в главата?

Аз ползвам калкулаторите на този сайт/и фишовете/  и после си пренасям даните в екселска таблица, чиито графи сам съм сътворил ::)

Аз си ги осчетоводявам към 31,03,2011г, нищо, че подавам дани примерно 10,04. тоест в програмата/счетоводната ми 604/421...... 31,03,2012г, а в д1 и д6-датата, на която плащам. Правилно ли е така?

Здравейте, закупуваме домейн от Швейцария. Ние сме рег. по ДДС. Питането ми е трябва ли да си самоначислим ДДС

Здравейте, за първи път ще осч.курсови разлики и не съм сигурен как става. Значи от евр рс/504/ ми излизат 29000евра по курс1,95583=56719,07лв а в лв постъпват  56564,50лв мисля, че това е разход 624-154,57 лв , но коя сметка да кредитирам??????????

Здравейте, къде мога да прочета колко ни е ТЗПБ на ф-та за 2012г  и какво значи дължи по ЗГВ при инсталация на Д1 /дани за ф-та

Страници: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22

Facebook група с над 20 000 членове!

Харесайте ни във Facebook