Калкулатор: Трудов договор по чл.114 КТ

20.12.2010, 12:34 18566 13

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

КиК Инфо

• Публикации: 449 / 142
  • www.kik-info.com
  • Администратор на сайта
Калкулатор: Трудов договор по чл.114 КТ

Този калкулатор се прилага за работниците и служителите, наети на работа при един или повече работодатели за не повече от 5 работни дни (40 часа) през календарния месец.

В случай, че трудовият договор е за повече от повече от 5 работни дни (40 часа) през календарния месец, то се използва друг калкулатор.

http://www.kik-info.com/calculators/payroll_114.php

Важно: Тук коментираме само този калкулатор. За въпроси, касаещи конкретни казуси по социално и данъчно облагане, молим ползвайте съответните раздели на форума. Мнения, които не са свързани с темата ще бъдат изтривани или премествани.

silueti

• Публикации: 2 / 0
При разпечатване или препращане в Еxcel се появавят различни суми от изчислените с калкулатора

Катя Крънчева

При разпечатване или препращане в Еxcel се появавят различни суми от изчислените с калкулатора

Здравейте,

Калкулациите са верни, но наистина при този калкулатор имаше проблем със сумите при разпечатването и препращане в Ексел.

Коригирахме го. Благодаря за коментара.

pitapak

• Публикации: 87 / 3
Здравейте,
Защо осигуровките ги прави върху МОП а не върху пропорционалната част на отработената заплата?

Катя Крънчева

Здравейте,

Копирайте линк със статична връзка с конкретните изчисления от калкулатора, но след като сте попълнили Вашите данни и натиснали бутон изчисли. Напишете какъв е въпроса, за да проверим.

Линк със станична връзка се намира под калкулациите, но след като сте натиснали вече бутона Изчисли.

pitapak

Незнам дали отговаряте на моя въпрос , но ето линка
http://www.kik-info.com/calculators/cache.php?id=bb96c1ff071fd2f983d52f498c3e31c76821215

Катя Крънчева

Предвидили сме Вие да си заложите МОД пропорционално.

pitapak

Сега вече стават добре нещата.Благодаря.

Христооо

• Публикации: 9 / 0
Този калкулатор ми дава същите суми, каквито дава и този за нормалния трудов договор - не знам защо така. Нали трябва да отпаднат процентите за нетрудоспособност.

ХХХХХ

• Публикации: 5868 / 854
Този калкулатор ми дава същите суми, каквито дава и този за нормалния трудов договор - не знам защо така. Нали трябва да отпаднат процентите за нетрудоспособност.
Защо да отпадат? Нали вече и по чл. 114 се внасят осигуровки за всичко?
Или аз бъркам?

Елена-

• Публикации: 3354 / 251
Не се бъркаш :)
Вече се осигуряват за ОЗМ и за безработица.

Hrili

• Публикации: 1192 / 224
То вече към три години.  :smile1:

Елеонора Матеева

• Публикации: 633 / 23
 :smile1:
То вече към три години.  :smile1:
Чак три :smile1:

Hrili

• Публикации: 1192 / 224
Вярно - от 2015. Извинявам се за неточността!  :smile1:

В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост