Автор Тема: Декларация по чл. 29а, ал. 4 от ЗДДФЛ  (Прочетена 1165 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен inikolaeva

  • Регистриран
  • Публикации: 161
  • Рейтинг: 2
Здравейте, сега прочетох, че има промени относно избора за облагане на физ.лица - зем.производители,регистрирани по ЗДДС. Не ми е ясно това важи ли и за ЕТ, рег.по ДДС  , или остава те да се облагат на годишната данъчна основа от стоп.дейност  ?




Неактивен Tanya Grozdeva

  • Регистриран
  • Публикации: 16
  • Рейтинг: 1
Re: Декларация по чл. 29а, ал. 4 от ЗДДФЛ
Отговор 1 | Февруари 04, 2014, 18:21
Подаването на Декларация по чл. 29, ал. 4 от ЗДДФЛ важи само за земеделските производители физически лица, които не са ЕТ. ЕТ си подава ГДД и се облага на годишна данъчна основа от стопанска дейност.







Следете ни във Facebook

Последни теми


Последно в Новини

Говорилня

Тази функционалност на форума е само за регистрирани потребители.
Регистрирай се или влез в своя профил.

Най-активни

Тази функционалност на форума е само за регистрирани потребители.
Регистрирай се или влез в своя профил.