Автор Тема: Лице по ЗБУТ инструктажи  (Прочетена 625 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен JulyNova

  • Регистриран
  • Публикации: 34
  • Рейтинг: 1
Моля, който може да ми помогне, нека ми отговори на въпросът: има ли специални изисквания към лицето, което провежда първоначалния, на работното място и всякакви други инструктажи по безопастност във фирмата?




Неактивен MariyaPavlova

  • Редовен потребител
  • Публикации: 510
  • Рейтинг: 79
Re: Лице по ЗБУТ инструктажи
Отговор 1 | Юли 16, 2013, 15:27
Според НАРЕДБА № РД-07-2 от 16.12.2009 г. за условията и реда за провеждането на периодично обучение и инструктаж на работниците и служителите по правилата за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд тези лица следва да са преминали обучение:


   
Скрит текст :




Неактивен JulyNova

  • Регистриран
  • Публикации: 34
  • Рейтинг: 1
Re: Лице по ЗБУТ инструктажи
Отговор 2 | Юли 16, 2013, 15:33
Благодаря много!







Следете ни във Facebook

Последни теми





ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ от create
Вчера в 19:50


СОЛ,пенсионер и др. от SBR
Вчера в 17:06


чл.62 от ХХХХХ
Вчера в 12:06

Майчинство 2014 от neserioznata
Април 19, 2014, 20:48







Говорилня

Тази функционалност на форума е само за регистрирани потребители.
Регистрирай се или влез в своя профил.

Най-активни

Тази функционалност на форума е само за регистрирани потребители.
Регистрирай се или влез в своя профил.