Ел. подпис

27.06.2013, 10:33 3447 3

27.06.2013, 10:33
Публикации: 267 / 4
Здравейте! Вече  не знам към кого да се обърна и затова реших да пробвам във форума и за съвет ако е имал някой такъв проблем. Юридическо лице до момента е ползвал ел. подпис на физ. лице както си му е реда с пълномощно и така нататък. Преди две седмици си правят ел. подпис на фирмата и преди 5 дни го пробват, като подават Д1 и Д6. При подаването е всичко точно проверката е валидна и са приети документите. До момента не е получено на имейл адреса потвърждение. Къде трябва да се обадя за да получавам потвърждение на имейл. адреса? До преди два дена ходих до НАП да занеса заявлението и да имаме пълен достъп и от там казаха, че е всичко точно и до момента не съм получила потвърждение на имейла. Ако някои е имал такъв проблем моля за съвет?
#1 | 27.06.2013, 10:37
Публикации: 11932 / 2174
Аз отдавна не ползвам имейла, създаден при закупуването на ел.подписа от Банксервиз - разпечатвам си всички протоколи направо от страницата на НАП . Вероятно трябва да се обърнете към издателя на ел.подписа Ви по този въпрос, ако държите да получавате на поща протоколите.
#2 | 27.06.2013, 10:39
Публикации: 3326 / 256
Влезте в ел. подпис при подадената Д1 (например) и дайте на "подадени данни" след това на "преглед" и си принтирайте протокола :)
Лично аз получавам на имейла потвърждение но никога не ги принтирам от там.
#3 | 27.06.2013, 10:47
Публикации: 267 / 4
Така направих разпечатих протокола от страницата на НАП,но нали затова е даден този имейл да получаваш. Свързах се с инфонотари, от там ми казаха да отида в НАП, където съм подавала документите и да ми видят проблема. От НАП молба за да ми видят проблема по телефона не ставало, преди два дена нали ходих всичко било точно.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група