Прехвърляне на майчинство

30.07.2015, 12:23 3059 3

30.07.2015, 12:23
Публикации: 106 / 0
Искам да прехвърля майчинството на бащата след като детето ми стане на 10м. Може ли бащата да взема майчинството 2м. до края на първата година, а след това аз да си остана пак майчинство втората година. Или след като го прехвърля на бащата може ли втората година да го прехвърля на бабата.
#1 | 30.07.2015, 12:57
Публикации: 5497 / 371
Да, на всички въпроси
#2 | 13.11.2015, 10:02
Публикации: 2 / 0
Здравейте, искам да попитам нещо, аз съм студентка дистанционно обучение и нямам трудов стаж и искам да знам има ли някаква вероятност дали мога да прехвърля майчинството на бащата и  ако е така какви трябва да са условията за това. Благодаря предварително :)
#3 | 13.11.2015, 13:34
Публикации: 962 / 103
Здравейте, искам да попитам нещо, аз съм студентка дистанционно обучение и нямам трудов стаж и искам да знам има ли някаква вероятност дали мога да прехвърля майчинството на бащата и  ако е така какви трябва да са условията за това. Благодаря предварително :)

Ако правилно съм разбрала въпроса, Вие в момента сте бременна и безработна и нямате никакъв трудов стаж, така ли?
Тогава изобщо нямате право на парично обезщетение за майчинство и не може да прехвърлите на бащата нещо, на което самата Вие нямате право.
Можете да получите семейни помощи от дирекция "Социално подпомагане".
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група