Нова версия на сайта КиК Инфо и платен абонамент

21.04.2015, 19:25 52721 76

#60 | 21.04.2015, 19:25
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
Не може ли едномесечен с sms както са повечето сайтове с платени услуги?

Можете ли да посочите такъв пример за едномесечен абонамент за сайт с sms?
#61 | 22.04.2015, 06:22
Публикации: 93 / 4
Здравейте, 
Тъй като споделям желанието на PolinaG за абонамент за определено време, или абонамент за някои от калкулаторите (аз лично ползвам само калкулаторите за стаж и СИС), мога да дам пример със сайта"pomagalo.com" или със сайта"ucha.se. В сайта на "atlasi.bg"също има абонамент за част от услугите.
Може да ви звучи несериозно, но сумата дадена еднократно (особено когато е от твоя джоб, а не от работодателя, в моя случай), ми е в повече. Частичен - за определени калкулатори или абонамент с определен срок бих могла да си позволя, и ще се радвам ако помислите по въпроса.
Сайта и калкулаторите много пъти са ми били полезни, за което благодаря!
#62 | 22.04.2015, 08:47
Публикации: 411 / 10
Можете ли да посочите такъв пример за едномесечен абонамент за сайт с sms?

www.download.bg
#63 | 22.04.2015, 08:50
Публикации: 1703 / 207
Колеги, според мен вариантът със SMS е неподходящ, защото:
1. Когато пускате SMS, той се калкулира в текущата Ви месечна сметка, но реално плащате в следващия месец. Едва тогава получателят вижда постъпилите суми.
2. Чрез SMS може да се плати за абонамент за седмица или месец (1.20лв и 2.40лв), системата не позволява по-големи разплащания.
За справка:
http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=2331

Не ми се вярва, че не ползвате интернет банкиране. :wink1:
#64 | 22.04.2015, 08:50
Публикации: 411 / 10
Здравейте, 
Тъй като споделям желанието на PolinaG за абонамент за определено време, или абонамент за някои от калкулаторите (аз лично ползвам само калкулаторите за стаж и СИС), мога да дам пример със сайта"pomagalo.com" или със сайта"ucha.se. В сайта на "atlasi.bg"също има абонамент за част от услугите.
Може да ви звучи несериозно, но сумата дадена еднократно (особено когато е от твоя джоб, а не от работодателя, в моя случай), ми е в повече. Частичен - за определени калкулатори или абонамент с определен срок бих могла да си позволя, и ще се радвам ако помислите по въпроса.
Сайта и калкулаторите много пъти са ми били полезни, за което благодаря!
И аз съм на това мнение, аз работя в малка фирма и за да ползвам услугите Ви трябва да се абонирам на свой гръб, което в случая е непосилно за мене. Ако го има в едномесечен вариант ще е просто чудесно, защото Вие сте създали сайт, който е изключително полезен с всичко.  :good:
#65 | 22.04.2015, 08:54
Публикации: 411 / 10
Колеги, според мен вариантът със SMS е неподходящ, защото:
1. Когато пускате SMS, той се калкулира в текущата Ви месечна сметка, но реално плащате в следващия месец. Едва тогава получателят вижда постъпилите суми.
2. Чрез SMS може да се плати за абонамент за седмица или месец (1.20лв и 2.40лв), системата не позволява по-големи разплащания.
За справка:
http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=2331

Не ми се вярва, че не ползвате интернет банкиране. :wink1:

В случая с kik-info.com няма как да стане с интернет банкиране, поне доколкото аз виждам.
#66 | 22.04.2015, 09:09
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
Здравейте, ще разгледаме посочените сайтове и информацията, която сте публикували. Ще предвидим едномесечен абонамент.

Концентрирани сме в добавянето на нови приложения в КиК Инфо и разширяването на възможностите, защото вече имаме препоръки от абонирани потребители.

Благодаря на всички за мненията по темата.



Мненията, които не са по темата ще бъдат изтривани.
#67 | 22.04.2015, 13:40
Публикации: 21 / 4
Колеги, според мен вариантът със SMS е неподходящ, защото:
1. Когато пускате SMS, той се калкулира в текущата Ви месечна сметка, но реално плащате в следващия месец. Едва тогава получателят вижда постъпилите суми.
2. Чрез SMS може да се плати за абонамент за седмица или месец (1.20лв и 2.40лв), системата не позволява по-големи разплащания.
За справка:
http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=2331

Не ми се вярва, че не ползвате интернет банкиране. :wink1:


Здравейте,

Системата на "на лов" може и да не позволява по-големи разплащания, но други системи позволяват. Освен това как паркинги и гаражи могат веднага да разберат дали някой си е пуснал SMS, а пък другите да не могат. Самата система за SMS разплащания си има своите механизми за уведомяване в рамките на секунди. Относно сумата на SMS-ите - аз лично съм плащала и по 6 лв за SMS разплащане.


Извън SMS известяването на разплащания и вече по темата.
Вие от КиК сте направили толкова много за нас, е може би е дошло време да започнем да си плащаме за това. Все пак всички работим за пари. Вярно е, че повечето работодатели няма да си направят труда да платят абонамент за година и ще трябва ние да си ги правим тези разходи и ДА 100 лв. за година не са много ама като излязат на куп от внимателно сметнатия семеен бюджет, си става много.
Та в тази връзка и аз съм много ЗА да се въведе някакъв вариант за SMS плащане или нещо подобно за месечен абонамент.
#68 | 22.04.2015, 14:07
Публикации: 1703 / 207
trishibg, прав сте за 6 лв. Това е най-голямата сума по SMS към момента.
Но като прибавим и измамния трафик, какви ще са реалните постъпления?
http://yesspay.com/tarifi/
#69 | 22.04.2015, 15:06
Публикации: 21 / 4
Има и други фирми със системи за елеминиране на "нетипичен трафик", но да съгласна съм, че има известен риск.

И все пак по темата - дали чрез SMS или друг вариант на месечни плащания, поне според мен би бил по-удачен.
Е SMS услугите са най-лесни и мисля, че много повече хора биха си плащали абонамента по този начин, но то си е само мое мнение.
Сега например ми трябва да ползвам един от платените калкулатори, но за да го ползвам трябва да платя поне 54лв. за тримесечие, а се съмнявам да ми се налага ежедневно да ползвам калкулатори за следващите 3 месеца.
Да кажем така ако трябваше да платя 6,7 или 8лв с един SMS - щях вече да съм го направила.

Съгласна съм, че всичко се плаща и е справедливо, но аз както и други потребители просто молим за гъвкавост.
#70 | 05.05.2015, 09:10
Публикации: 18 / 1
Извинете ако вече е коментирано, но не можах да го намеря. Има ли вариант да се ползва абонамента от 2 места - офиса и домашния компютър ? Става въпрос за 2 IP адреса.
#71 | 05.05.2015, 14:36
Публикации: 3326 / 256
Платения абонамент е за съответния профил. Би следвало да можете от различни компютри, стига профила да е един и същ.
#72 | 05.05.2015, 17:21
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
Извинете ако вече е коментирано, но не можах да го намеря. Има ли вариант да се ползва абонамента от 2 места - офиса и домашния компютър ? Става въпрос за 2 IP адреса.

Здравейте, можете да ползвате платения си абонамент от различни компютри с различни IP-та, стига да не е по-едно и също време. Тоест няма проблем да влизате от домашния си компютър в профила си, който сте ползвали през деня в офиса.
#73 | 26.05.2015, 14:13
Публикации: 81 / 4
Здравейте,
поздравления за новата визия на сайта и новите възможности, които ни предлагате.
Моля, обърнете внимание на това, че когато дадена тема бъде добавена в бележника на потребителя, е добре тя да бъде най-отгоре, както беше досега, а не темите да се сортират по дата.
Платеният абонамент не ми допада особено, но бих се възползвала, ако предложите по-гъвкави абонаменти.
Успех във всяко начинание и бъдете живи и здрави! :wink1:
#74 | 26.05.2015, 19:20
Публикации: 72 / 7
Между другото не виждам опцията да сложа тема в бележника :no:
#75 | 26.05.2015, 20:57
Публикации: 4366 / 719
Най-горе и най-дору има един зелен бутон [+ Отговор] със стрелка надолу - цъка се на стрелката и пада меню, от там може да се изберат действия.
#76 | 27.05.2015, 21:25
Публикации: 1 / 0
Плащания със SMS са нерентабилни, защото между 30%-60% от парите остават в интегратора и оператора.

Вероятно най-добрият вариант е да се пусне и едномесечен достъп.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група