Нова версия на сайта КиК Инфо и платен абонамент

15.04.2015, 15:26 52728 76

#40 | 15.04.2015, 15:26
Публикации: 101 / 5
Много благодаря, но няма да се възползвам от "подарака". Не съм искала да Ви обидя, просто на няколко пъти подчертавате броя на кафетата, на които се равнява абонамента. После погледнах във форумните награди и видях Вашето име. Поздравления. Хората изказват мнения, хубави или лоши. Всеки преценя за себе си. Това е от мен. Хубав ден
#41 | 15.04.2015, 15:26
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
Andi88, предлагам и Вие да станете един от най-полезните и активни участници в дискусиите и ще получите безплатен абонамент. :)

А Pupeshche, още не се е възползвала от наградата си даже. Използвам случая отново да изразя уважението си към колегите, които с толкова търпение помогат и споделят част от своята професионална практика тук с уважение и колегиалност към другите. Както знаете, ние в КиК от години споделяме част от нашите ресурси и приложения с колегите напълно безплатно. 
#42 | 15.04.2015, 15:44
Публикации: 11932 / 2174
Да споделя някои мои мисли, породени от прочетените по-горе постове в темата .  :smile1:
До момента ползвахме сайта и възможностите, които ни предлагаше безплатно и го имахме като даденост. Едва ли някой се е замислял колко труд стои зад всичко това , а да не говорим да си е задавал въпроса в името на какво се прави. Дали една цел формулирана като " да правим добро на другите , каквото и да ни струва това " е достатъчно смислена и мотивираща ? Не следва ли всеки да получава някаква отплата за труда си ? Не е ли това едно напълно нормално развитие на нещата ? Аз лично го приемам така.
Всеки, сигурна съм, като е видял съобщението за платения абонамент първосигнално се е замислил за други алтернативни варианти или дори да си прави на ръка всичко, което е ползвал до момента . И в това няма нищо лошо, то също е една напълно нормална реакция.
Аз специално не ползвам нон стоп калкулаторите или другите модули, които са сега с абонамент. Обаче този абонамент ще ми даде възможността да съм спокойна, че когато нещо ми трябва го получавам и то с необходимото качество. Точно така - не ми се тръгва сега тепърва да пробвам други безплатни екстри из нета, които отново трябва да тествам откъм правилност и качество. Не ми се губи излишно време за това. Предпочитам да знам, че мога да свърша нещо бързо и то да бъде вярно.

И понеже доста неприятно впечатление ми направи това, че по - горе в изказано мнение се направи извода, че Пъпешче има това мнение, защото е наградена ще кажа само едно . Сега има наградени, да, но тази награда е за година, а работата ни е за цял живот.

На всички пожелавам трезва мисъл и по-малко негативни емоции и да продължаваме да си помагаме за обща полза в този сайт.
#43 | 15.04.2015, 22:34
Публикации: 11 / 8
Кате, здравей!
Поздравления за новите изглед и възможности на сайта - както винаги сте на много високо ниво. Подредено, достъпно, удобно и ясно.

Бих искала да напомня за новата ал.13 на чл.65-ЗДДФЛ във връзка с възможността да се удържа ДОД от страна на платеца за доходи, изплатени през 4-то тримесечие, ако получателят декларира това изрично свое желание.

Във тази връзка може да се пипнат калкулаторите за гражданските договори и за доходите от наем.

Поздрави :)

#44 | 15.04.2015, 22:44
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
Благодаря, Бубу. Имаме го в плана и ще го направим съвсем скоро, защото четвърто тримесечие наближава.
#45 | 16.04.2015, 16:13
Публикации: 7 / 0
delphine е описал/а съвсем точно и моите мисли . Платих си веднага абонамента , защото тези калкулатори са ми спестявали много време и нерви.  Всеки от нас търси безплатното ,но когато се "опре " до нашите такси , никой не работи безплатно.
Благодаря за труда на Катя и всички , които имат заслугата сайта да е такъв , какъв е !
#46 | 17.04.2015, 08:49
Публикации: 44 / 5
До момента сравнително рядко ми се е налагало да ползвам калкулаторите и годишната такса /макар и не много висока/ не ме устройва, понеже ако сега платя не знам кога ще ми се наложи да ползвам абонамента. Ако може и аз да помоля да се въведе плащане със СМС за определена услуга и по кратък абонамент от 1 месец.
Не ми е проблем, че се плаща, просто да се направят по гъвкави абонаменти. :)
#47 | 17.04.2015, 13:33
Публикации: 298 / 14
Много благодаря, но няма да се възползвам от "подарака". Не съм искала да Ви обидя, просто на няколко пъти подчертавате броя на кафетата, на които се равнява абонамента. После погледнах във форумните награди и видях Вашето име. Поздравления. Хората изказват мнения, хубави или лоши. Всеки преценя за себе си. Това е от мен. Хубав ден
Иди да погледнеш малоумниците от Микроинвест, за една актуализация 30 евра, праскат такива през 1 месеца...
Тука излиза направо ефтино, като съотношение предлагани ползи/пари.
Калкулаторите почти не ги ползвам, аз си задавам въпросите във форумът, но съм доволен. На Микроинвест повечето време коментарите са неадекватни, ако въобще човек може да се свърже с тях, макар че им се плаща за софтуерна подръжка (аз всъщност не им плащам, но това е заради по - специалните ми умения, иначе тези дето им плащат по 30 евра за актуализация на една програма, 100те лева ще им се видят като загрявка тук).
Другото е, че стария вид на форумът ми харесваше повече, новият е очеваден bootstrap шаблон, но мен ме дразни. Това си е мое мнение все пак.
#48 | 17.04.2015, 14:32
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
bigdarkmad,

Ще помоля да съобразявате изказа си, ако желаете да участвате в този форум. Моля прочете, Правилата за публикуване, преди да публикувате пак, за да не стават бъдещи недоразумения.
#49 | 17.04.2015, 14:45
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
Ще допълня още нещо за писането и изказа тук.

Винаги ще стимулираме и уважаваме полезните колеги, спазващи правилата на форума. Добрият тон тук е задължителен, за да не се превръщаме в типа форум, от който избягахме преди време.

В КиК нямаме интерес да поддържаме форум, който излага професията и е място, в което всеки може да се цепи, защото е сравнително анонимен. Много държим на това и отчитаме, че това може да отблъсне част от форумците, но бихме искали да общуваме с колеги със сходни на нашите виждания.

Ако ние самите не успеем да създадем помежду си взаимно уважение, колегиалност и високо ниво на общуване между професионалисти, то отношението към нас счетоводителите като цяло ще бъде лошо.
#50 | 17.04.2015, 15:34
Публикации: 1 / 1
Най-бързия начин да се обезличите като сайт е да продължавате с платените услуги !
#51 | 17.04.2015, 15:51
Публикации: 298 / 14
bigdarkmad,

Ще помоля да съобразявате изказа си, ако желаете да участвате в този форум. Моля прочете, Правилата за публикуване, преди да публикувате пак, за да не стават бъдещи недоразумения.

Bootstrap шаблонът е грозен (бледото е направо наказание за очите, а самия bootstrap се ползва от ниско-бюджетни индииски програмисти).
Microinvest са доказани обирджии. Не знам какво ми е на исказа, след като отразява твърдения ми са истина.
#52 | 17.04.2015, 15:51
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
Най-бързия начин да се обезличите като сайт е да продължавате с платените услуги !

Бързам да Ви успокоя, че проблем с популярността на сайта нямаме.

КиК Инфо е най-големият счетоводен портал в България. Отдавна изпреварихме одит.инфо в няколко класации. Ето я класацията с безплатен достъп за всеки:  https://www.tyxo.bg/top100/. Обичайно сме 15-20 места над одита. Можете да се върнете и по дати, за да се уверите.

Интересно, регистриран сте от 2009 година при нас, а единствено Ви участие е да се загрижите за популярността на сайта. :)



За bigdarkmad нямам намерение отново да разяснявам правилата при публикуване в КиК Инфо, затова слагам един времен бан, който няма проблем да стане и постоянен, включително и по IP, ако се наложи.
#53 | 17.04.2015, 16:28
Публикации: 13 / 0
Напълно съм съгласна с  roberti4ka .
#54 | 20.04.2015, 14:07
Публикации: 162 / 6
До момента сравнително рядко ми се е налагало да ползвам калкулаторите и годишната такса /макар и не много висока/ не ме устройва, понеже ако сега платя не знам кога ще ми се наложи да ползвам абонамента. Ако може и аз да помоля да се въведе плащане със СМС за определена услуга и по кратък абонамент от 1 месец.
Не ми е проблем, че се плаща, просто да се направят по гъвкави абонаменти. :)
И аз съм за гъвкав абонамент.
#55 | 21.04.2015, 10:15
Публикации: 1 / 1
Здравейте, аз работя само от 2 месеца като младши експерт човешки ресурси и още се уча. Моята предшественичка ме научи да ползвам калкулатора ви за осиг. стаж, но сега с този абонамент не мога.....Което много ме затруднява.Така и така ми плащат малко, имам и семейство, а 100 са си 100 лв. Не можете ли наистина да измислите заплащането да се раздели...ползвам само калколатор- да плащам само за него?
#56 | 21.04.2015, 10:54
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
Здравейте, ще обсъдим всички разумни предложения, без да се ангажираме с това, че ще бъдат приети. Системата за абонаменти работи по този начин, който е в момента и трябва да се пренапише цялата, за да се постигнат някои от нещата, които желаете.

Все пак калкулаторите се ползват за служебни, а не за лични цели и можете да предложите на Вашия работодател да направи служебен абонамент.
#57 | 21.04.2015, 14:14
Публикации: 5 / 0
Здравейте, бих искала и аз да се включва в предложението за едномесечно плащане на абонамента. Много би улеснило работата към преминаване на платената версия. Поздрави за добрата работа!
#58 | 21.04.2015, 15:02
Публикации: 11 / 0
Здравейте!
Включвам се и аз по темата - с огромна благодарност към администраторите на сайта за визия и възможности! Не мога да опиша колко време ми спестявате с вашите модули! При първа необходимост ще направя абонамент, но и аз като другите ще очаквам по-гъвкави предложения за абонамент.
Отново огромно благодаря за труда, който полагате, за да улеснявате такива като мен!
Бъдете здрави!
Нина Кършакова
(между другото счетоводител)
#59 | 21.04.2015, 18:00
Публикации: 411 / 10
Да се включа и аз за абонамента. Не може ли едномесечен с sms както са повечето сайтове с платени услуги?
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група