Микроинвест Склад Про - въвеждане дата на доставка

20.02.2015, 10:34 5793 2

20.02.2015, 10:34
Публикации: 16 / 2
Здравейте,
Интересува ме мнението на колегите, които работят с тази складова програма, относно начина на въвеждане на датата на доставката и след това на фактурата за покупка.
Само на мене ли ми се струва, че настоящият вариант - с кликване на мишката в полето долу, а не в полетата, където се въвежда операцията, и необходимостта от влизане в прозорец за датата, а не с директното и въвеждане, при фактуриране, е крайно неудобен и забавя темпото при въвеждане на поредица от документи?
#1 | 27.02.2015, 20:39
Публикации: 332 / 38
Все пак това е складов, а не счетоводен софтуер и според мен това си е удачно за една складова програма.  Аз лично не го изполвам  но имам много клиенти които използват тази програма в търговската си дейност и са доволни.
#2 | 14.03.2015, 17:04
Публикации: 16 / 2
Все пак ми се струва, че е излишно усложнение единия от елементите на достаквата (в случая: датата) да бъде извън блока, в който се въвеждат другите данни.
Колкото до това дали е сметоводен софтуер - СкладПро меже да работи като самостоятелна складова програма, но може да бъде част и елемент от цялата система система - счетоводство-склад-ТРЗ, още повече че има какво да да се желае относно възможности на счетоводната програма за работа с материални запаси.
 
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група