Продадена фирма

31.10.2014, 15:43 3550 2

31.10.2014, 15:43
Публикации: 34 / 0
Здравейте!Може ли някой да ми отговори на следния казус:Работодателя си е продал фирмата на клошар.Не са издадени служебни бележки на работниците за получените възнаграждения.Някои от тях са започнали работа на друго място ,някои са на борсата, а има трети които имат и граждански договори.Как ще си подадат тези бивши работници ГДД чл.50 за 2014 год., след като ма кой да им издаде служебните бележки ?
#1 | 31.10.2014, 18:20
Публикации: 11932 / 2174
Здравейте!Може ли някой да ми отговори на следния казус:Работодателя си е продал фирмата на клошар.Не са издадени служебни бележки на работниците за получените възнаграждения.Някои от тях са започнали работа на друго място ,някои са на борсата, а има трети които имат и граждански договори.Как ще си подадат тези бивши работници ГДД чл.50 за 2014 год., след като ма кой да им издаде служебните бележки ?

Този въпрос не трябва ли да се зададе на  клошаря ?
#2 | 31.10.2014, 19:10
Публикации: 34 / 0
Жалко е , че държавата все още позволява подобни сделки.Споменатата фирма е със задължения към държавата,доставчици и р-ците около 200 хил.лв.Жал ми е за хората и не зная какво да ги посъветвам.Подадоха жалба срещу р-ля в ИТ,но докато тя вземе отношение,фирмата бе продадена.Оня хабер си няма от нищо.Взел е 100лв.за фирмата.Дайте съвет ако сте имали подобни казуси.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група