Майчинство и обезщетение

18.04.2014, 16:17 4243 4

18.04.2014, 16:17
Публикации: 9 / 0
Здравейте! Интересувя ме следното: Водя се на два трудови договорора при двама работодателя - по 4 часа и при двамата.Когато изляза в майчинство,защото след няколко месеца и това ще стане, как ще ми бъде изчеслено обезщетението? Надявам се, че ще имам право на такова! При двамата рабтодателя имам стаж вече 2 години и няколко месеца при споменатите по-горе обстоятелства.Чакам с нетърпение отговора ви!
#1 | 18.04.2014, 16:19
Публикации: 5 / 1
Обезщетението се изчислява върху дохода ,
които сте получили от двамата работодатели
#2 | 18.04.2014, 16:27
Публикации: 9 / 0
Благодаря за бързия отговор. Относно доходите въпроса ми е: Вземат се предвид доходите при двамата работодателя 18 м. назад, както е прието вече от 01.01.2014г., така ли е? А аз самата мога ли ориентировъчно да разбера сумата, която бих могла да получавам по време на майчинството? Благодаря предварително!  :smile1:
#3 | 18.04.2014, 17:05
Публикации: 5 / 1
Да,ползвайте калкулатора  на КиК
#4 | 31.01.2015, 14:49
Публикации: 9 / 0
Здравейте , не намерих подходяща тема и за това ще попитам тук. В майчинство съм през втората година и искам да изработя мартеници , които след това да продавам на сергия . Въпросът ми е имам ли право на това , понеже познати ми казват , че от тази  дейност дохода не се регистрира никъде и че общината не си комуникирала с НОИ , и нямало проблем да си подам молба за място за сергия ?
Моля който е запознат нека ми отговори ! Благодаря :)
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група